Záruční a pozáruční servis - FEZA

Image

    Záruka na všechny naše výrobky je stanovena na dobu 24 měsíců od převzetí zboží. Navýšení záruky o dalších 6 nebo 12 měsíců je možné po vzájemně dohodnutých smluvních úpravách. Samozřejmostí je telefonická nebo elektronická podpora. Na všechny naše výrobky zajišťujeme také pozáruční servis, který se řídí obchodními podmínkami platnými pro daný kalendářní rok.
    Vlastníte zařízení jiného výrobce? Nabízíme Vám po naší technické prohlídce možnost převzetí tohoto zařízení do našeho pozáručního servisu.


SIS Spektrum

    Vlastníte časomíru, LED displej nebo jiné zařízení vyrobené společností SIS Spektrum? Vzhledem k tomu, že společnost SIS Spektrum již neexistuje, tak Vám nabízíme možnost spolupráce.
    Podíleli jsme se na vývoji většiny technologií použitých v časomírách společnosti SIS Spektrum, a proto jsme schopni zaručit k těmto časomírám servis a aktualizace celého systému a to jak po stránce SW, tak i HW. Vzhledem k úpadku společnosti SIS Spektrum, můžeme bez obav napsat, že jsme v tuto chvíli jedinou firmou, která Vám je schopna přesně definovat závady na Vaší časomíře, tyto závady opravit a rozhodnout jaké nástavby, či aktualizace jsou u této časomíry možné a to bez výměny řídících částí časomíry, resp. její složité a nákladné rekonstrukce.

Image